Kinopunkts Karostā turpina darbu arī 2013. gadā

Jaunais gads Kinopunktā Karostā iesāksies ar 2012. gada Lielā Kristapa balvu ieguvušo, Ivara Zviedra un Ineses Kļavas filmu Dokumentālists.

Seansa sākums 12. janvārī pulksten 16:00 Karostas cietumā. Būs karsta tēja, kafija un bufetnieces gardie pīrādziņi 🙂

PĒC SEANSA VISIEM KINO APMEKLĒTĀJIEM BEZMAKSAS EKSKURSIJA PA KAROSTAS CIETUMU!

Pie skarbās un vientuļās purva Intas ierodas dokumentālists. Viņa acīs Inta ir brīnišķīga – izcila filmas varone ar spēcīgu raksturu, bet mežonīgā sieviete drīzāk gatava filmētājam uzlikt lāstu, nekā ļauties iemūžināties. Taču dokumentālista neatlaidība dara savu, Intas sirds tiek iekarota. Un drīz pēc tam salauzta. Tas ir patiess stāsts par divu cilvēku attiecībām.

Kino kritiķe Kristīne Matīsa par filmu:

“21. gadsimta Latvijā nav nevienas citas dokumentālās filmas, kuru tik drīz – pusgada laikā – būtu noskatījušies tik daudzi tūkstoši interesentu, arī reti kura spēlfilma sapulcina tik daudz skatītāju. Vēl jo paradoksālāk, ka arī kinokritiķi un filmu nozares profesionāļi šo filmu atzīst par izcilu sasniegumu, piešķirot tai nacionālo balvu kā labākajai pilnmetrāžas dokumentālajai filmai – Latvijā reti gadās, ka tik precīzi sakristu skatītāju un profesionāļu simpātijas. Ivara Zviedra un Ineses Kļavas filma Dokumentālists ir daudzslāņains fenomens ar bagātu stāstu pat vēl pirms starptautiskās karjeras sākuma.”

Režisori: Ivars Zviedris, Inese Kļava. 

Filma latviešu valodā.

Filmas garums: 1h 26 min

 


-->