Brīvdabas lielformāta foto izstāde KAROSTA – FOTO OSTA 2013

 

Jūnijā Karostā jau trešo gadu pēc kārtas notika radošā nometne “Karosta – foto osta 2013”. Nometnē piedalījās 15 profesionāli fotogrāfi no visas Latvijas un 16 jaunie fotogrāfi no Liepājas. Šogad nometnes uzdevums bija izveidot fotogrāfiju kolekciju, kurā attēlots karostnieks darba vidē, tā izceļot Karostas industriālās vides skaistumu un novērtējot Karostas darba cilvēkus.

Gandrīz 60 lielformāta fotogrāfijas, kas tapušas Karostā foto nometnes laikā ir izstādītas Karostas manēžā. Manēža uz laiku ir kļuvusi par lielu brīvdabas mākslas galeriju, kur karostnieki ir mākslas daļa, un māksla pieder viņiem pašiem.

Izstādes “Karosta – foto osta 2013” atklāšana notika 18.jūlijā pulksten 19:00 Karostas manēžā. Atklāšanā koncertēja Liepājas ģitāristu lielansamblis. Izstādes atklāšana pulcēja vairāk kā 300 skatītājus.

Izstādē iekļauto un arī neiekļauto darbu virtuālā izstāde

Izstādes “Karosta Foto – osta 2013” atklāšana

 

Radošo nometni un izstādi KAROSTA – FOTO OSTA 2013 rīko Karostas glābšanas biedrība. Radošo nometni un izstādi KAROSTA – FOTO OSTA 2013 finansiāli atbalsta Liepājas Kultūras pārvalde un Valsts Kultūrkapitāla fonds.

-->